PRZEWÓZ OSÓB

BUSY DZIAŁDOWO-MAZURY-HOLANDIA-NIEMCY-BELGIA

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej firmy MazurLine. Nasza firma oferuje przewóz osób do Holandii, Belgii, Niemiec i na terenie kraju. Wykonujemy również transfery na lotniska jak i z lotniska pod wskazany adres na terenie Polski. Wieloletnie doświadczenie kierowców, ich profesjonalizm oraz szacunek do klienta, wyróżniają nas na tle innych firm. Bezpieczeństwo i wygoda podczas podróży, to dla nas priorytety, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie wielu pasażerów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania przewozów krajowych jak również międzynarodowych.

 

Obsługujemy

    • Województwo Warmińsko-Mazurskie tj. Bartoszyce, Barciany, Barczewo, Biskupiec, Bisztynek, Brodnica, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Giżycko, Iława, Lidzbark Warmiński, Lidzbark Welski, Lubawa, Kętrzyn, Korsze, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Pasłęk, Reszel, Szczytno.
    • Województwo Mazowieckie tj. Ciechanów, Mława, Przasnysz, Żuromin.
    • Województwo Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie.

 

Wyjeżdżamy dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki wieczorem oraz w sezonie w soboty rano. Powroty organizujemy w środy i soboty rano.

Nasze samochody są w pełni przystosowane do dalekich podróży, dziewięcioosobowe busy marki Fiat Ducato Panorama, Opel Vivaro, Renault Trafic, które w standardowym wyposażeniu posiadają klimatyzację, systemy nawigacji, audio, DVD. Nasi pasażerowie po opłaceniu biletu otrzymują paragon z kasy fiskalnej będący także potwierdzeniem ubezpieczenia podróżującego.

Wykonujemy przewozy osób w systemie: „door to door”, z adresu pod adres. Kwestie organizacyjne oraz rezerwacje omawiamy osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Dla stałych klientów mamy niespodzianki w postaci Kart Stałego Klienta, dzięki którym dziesiąty przejazd uzyskują za połowę ceny. Przewidujemy także atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych oraz dzieci do lat 11.

Dołożymy wszelkich starań, by czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie. Zapewnimy miłą atmosferę, aby każdy przejazd kończył się uśmiechem na twarzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usługową. Życzymy miłej podróży MAZURLINE.

About the Author: heniek

Leave A Reply